Witryna W-Kamila

... firmy godne uwagi ...

UsługiCzytaj więcej

Profesjonalny serwis AGD w Śremie

SPK Poznań
Grunwaldzka 330 60-116 Poznań
wielkopolskie
537 711 996

Czytaj więcej

Jeśli potrzebna Państwu rzetelna naprawa AGD w Śremie, Swarzędzu czy w Lesznie, doskonałą sugestią będzie bez wątpienia kontakt z firmą SPK. Najczęściej zajmują się oni pralkami i zmywarkami, lecz potrafią także serwisować inne sprzęty, takie jak lodówki, suszarki, płyty indukcyjne, piekarniki i nie tylko. Zaczynają od dokładnego zbadania problemu, a następnie informują klienta o stanie rzeczy i przedstawiają możliwe rozwiązania. Chcąc precyzyjnie określić czas naprawy i jej koszt, od razu sprawdzają dostępność i cenę części zamiennej.


www.gabinet-abc.pl

Sposób na cellulit

ABC Pięknego Ciała
os. Wichrowe Wzgórze 6H 61-699 Poznań
wielkopolskie
609 009 783

www.gabinet-abc.pl

Szybka i efektywna redukcja cellulitu interesuje obecnie wiele kobiet. Istnieją różne sposoby na uzyskanie tego efektu, lecz najnowocześniejszym z nich wydaje się być zabieg z użyciem fal radiowych RF. Po ustawieniu odpowiedniej częstotliwości, intensywnie oddziałują one na skórę, czyniąc ją jędrniejszą i gładszą. Proces ten nie wiąże się z bólem, a co więcej, nie stwarza żadnego zagrożenia dla zdrowia. Gabinet ABC Pięknego Ciała z Poznania może dla Państwa wykonać nie tylko tą usługę, ale też np. zabiegi kawowe i cynamonowe.


Link

Niesamowita przygoda

Góral Tour
Krupówki 75 34-500 Zakopane
małopolskie
601 738 729

Link

Jeśli kochasz naturę i od dawna marzy Ci się spływ Dunajcem to masz niesamowitą okazję spełnić swoje pragnienia! Góraltour to biuro turystyczne, które już od długiego czasu organizuje taką wyprawę. Z nimi przeżyjesz niezapomniane wczasy otoczony dziką naturą oraz śpiewem ptaków. W planie wycieczki znajduje się możliwość zwiedzania zabytkowego zamku w Niedzicy, wizyty w Parku Miniatur Podhala, Orawy i Spisza. To wszystko okraszone będzie ciekawymi i wciągającymi legendami, co z pewnością sprawi, że wyjazd ten z pewnością pozostanie w Państwa pamięci.


Link

Piękne szczeniaki

Amigo Canino
Szamotulska 12c 62-090 Rokietnica
wielkopolskie
605 240 837

Link

Jeśli pragniesz, by Twój pies był zaangażowany w kontakt z ludźmi oraz otwarty na nawiązanie nowych znajomości z dziećmi i zwierzętami, warto jest zainteresować się rasą Cavalier King Charles Spaniel. Posiadają różne umaszczenie: blenheim, tricolor, ruby, black oraz tan. Jest to rasa, którą stosunkowo dobrze się tresuje i jest odpowiednia dla osób, które wcześniej nie były właścicielami psa lub mają mało doświadczenia. Ponadto, te cavaliery to rasa idealna dla dzieci ze względu na energiczność i cierpliwość. W pobliżu Poznania znajduje się hodowla Amigo Canino, wejdź na ich stronę, by dowiedzieć się więcej.


www

Najniższe ceny za wróżby

Wróżka Dylematy
Grobla 17A/16 61-859 Poznań
wielkopolskie
667 414 966

www

Od zawsze interesowały Cię zjawiska nadprzyrodzone? A może chciałbyś wiedzieć co kryje przed Tobą przyszłość? W takiej sytuacji warto jest poradzić się kogoś, kto poprzez karty ma wgląd w przyszłość. Wróżka może dać Ci odpowiedź. Jedną z najbardziej skutecznych, a jednocześnie przyjaznych i dyskretnych wróżek jest ta z Poznania. Ponadto, cena za pojedynczą konsultację nie jest wysoka, ponieważ jej celem jest pomoc ludziom. Wejdź na Wróżka Dylematy i dowiedz się więcej.


Pizza Sky

Obiady dla firm poznań

Sky Pizza
os. Oświecenia 60/61 61-206 Poznań
wielkopolskie
602 777 860

Pizza Sky

Restauracja Sky Pizza oferuje między innymi obiady dla firm w Poznaniu. Z każdym klientem współpracują na indywidualnie ustalonych warunkach, w zależności od jego potrzeb i możliwości. Dojeżdżają o wybranej godzinie i przez okres, jaki Państwo wcześniej doprecyzują. Dostarczany może być obiad dwudaniowy lub też zupa z wkładką. Co więcej, każdego dnia można wybrać jedną z dwóch różnych potraw, aby dopasować ją do swoich osobistych upodobań. Warto wiedzieć, że restauracja daje możliwość otrzymania faktury VAT.


Link

Interesujące wyjazdy

Biuro Podróży Paradiso
Czarnieckiego 9a 61-538 Poznań
wielkopolskie
570 550 155

Link

Wycieczki szkolne to najlepszy okres dla każdego ucznia. Jest on często kojarzony z czasem wolnym i rozrywką, ale tak naprawdę jest to doskonała okazja, aby nauczyć się czegoś nowego. Warto jest zapewnić takie propozycje, aby był to nie tylko niezwykły czas dla dziecka, ale również by niósł on ze sobą wartościowe treści i nauki. Biuro podróży Paradiso doskonale wie jak zorganizować taką wyprawę, by wycieczka z Poznania okazała się wyjątkowo spędzonymi chwilami. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.


prawnikzgora.pl

Adwokat z Zielonej Góry

Adwokat Mateusz Krzeptowski
Pod Filarami 2/10 65-068 Zielona Góra
lubuskie
607 248 676

prawnikzgora.pl

Różnorodne doświadczenie oraz bogata wiedza sprawiają, że adwokat Mateusz Krzeptowski jest w stanie efektywnie poprowadzić prawie każdą sprawę. Tak kompleksowe przygotowanie stanowi silną bazę pod różnorodne zadania. Dzięki temu wszyscy klienci tego prawnika bardzo chwalą sobie jego bardzo dobre przygotowanie. Co więcej, zajmuje się różnorakimi przypadkami – nie tylko tymi indywidualnymi, ale i zarówno całymi firmami. Ma on swoją siedzibę w Zielonej Górze i właśnie tam warto się udać, aby skorzystać z profesjonalnych, kompleksowych usług prawniczych.


C4Y ABI danych osobowych

Sprawdzona firma

C4Y Zasieczna, Lis
Warszawska 43/201 61-028 Poznań
wielkopolskie
608 688 485

C4Y ABI danych osobowych

Consulting For You to firma, która zajmuje się ABI danych osobowych. Na stronie internetowej abipoznan.pl znajdziesz szczegóły dotyczące świadczonych usługi. Firma oferuje między innymi szkolenia oraz audyty, których zadaniem jest wykazanie ewentualnych nieprawidłowości, w przyjętym systemie zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz w sposobie przechowywania danych. Jest to wymagane z punktu widzenia prawnego. Wrażliwe dane muszą być przechowywane w taki sposób, by nie było możliwości ich przejęcia.


Śledź Nas

Bądź zawsze na bieżąco!

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - walkakamila.pl