Witryna W-Kamila

... firmy godne uwagi ...

PozostałeStrona WWW

Piece kaflowe

DACER
Grochowska 16 04-217 Warszawa
mazowieckie
22 612 24 77

Strona WWW

Pragniesz poczuć w domu atmosferę lat 80? Chcesz posiadać oryginalną kuchnie wyróżniającą się na tle innych? Zdecyduj się na nowoczesną kuchnie kaflową w starym klimacie. Wybór ten sprawi, że przygotowane potrawy nabiorą nowego smaku, a szeroki wachlarz wzorów i kolorów kafli zaspokoi nawet najbardziej wyszukane gusta i dopasuje ich kuchnie kaflowe do każdej aranżacji mieszkania. Firma Dacer jest znana z produkcji profesjonalnych i wytrzymałych kuchni, które zapewniają niezawodne działanie przez wiele lat użytkowania.


Scptu

Usługi geotechniczne

Geodrill
Szkolna 96b 62-002 Suchy Las
wielkopolskie
61 829 94 20

Scptu

Firma GeoDrill Polska oferuje kompleksowe badania geotechniczne gruntu. Przedstawić można usługi obejmujące badania gruntu, sondowanie cptu, scptu, wiercenia geotechniczne i inne. Geologia inżynierska z firmą GeoDrill to najwyższy poziom kompleksowych usług, komunikacja z klientem szybko i sprawnie a także stosowanie nowoczesnych technologii. Osoby zainteresowane usługami sondowania czy badaniami geotechnicznymi gruntów, cptu i scptu zapraszamy do odwiedzenia nasze portalu internetowego http://www.geodrill.pl/ oraz do kontaktu z naszą firmą w Poznaniu.


Więcej

Sprzedaż zwierząt ozdobnych

Ptasie Oferty
3 Holbeck Avenue BB10 1DP Burnley
mazowieckie
07936930075

Więcej

Dzięki serwisowi Ptasie Oferty sprzedaż szeroko pojętych ptaków ozdobnych jest zaskakująco przystępna. Jesteś zainteresowany rozpoczęciem hodowli pawi albo bażantów, a może szukasz niespotykanego gatunku do swojej kolekcji. Na nazwy takie jak olśniaki himalajskie albo tragopany modrolice reagujesz ekscytacją. A może po prostu chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na temat sprzedawanych ptaków ozdobnych. Jeśli zgadzasz się na którekolwiek z tych stwierdzeń, Ptasie Oferty to miejsce w którym znajdziesz ogłoszenia ludzi zainteresowanych handlem tymi zwierzętami. Prosto, przejrzyście i szybko znajdziesz wszystko to czego potrzebujesz.


Akademia Ruchu Rafik

Nauka pływania Gdańsk

Akademia Ruchu Rafik
Jagielońska 14 80-371 Gdańsk
pomorskie
515 440 600

Akademia Ruchu Rafik

W ofercie Akademii Ruchu Rafik mieści się między innymi profesjonalna nauka pływania w Gdańsku. Pracują tam wyłącznie doskonale wykwalifikowani trenerzy z wieloletnim doświadczeniem, co zapewnia uczestnikom wysoki poziom kształcenia, a także pełne bezpieczeństwo. Stopień trudności zostaje odpowiednio dopasowany do uczestników, aby każdy mógł efektywnie rozwijać swoje umiejętności pływackie. Po opanowaniu podstaw, kursanci uczą się np. zawracania, zmian stylów, zanurzania się z otwartymi oczami i nie tylko.


Ubojnia Jutar

Wysoka jakość wyrobów

Jutar
Łagiewniki Kościelne 3 62-272 Łagiewniki Kościelne
wielkopolskie
61 427 64 68

Ubojnia Jutar

Jutar to wszystkim znana ubojnia trzody chlewnej z Wielkopolski. Swoja siedzibę mają w Łagiewnikach Kościelnych. Tam też zajmują się ubojem i produkcją swoich wyrobów, których wysoka jakość została potwierdzona po przez liczne weterynaryjne inspekcje oraz posiadane certyfikaty. Wszystkie te dokumenty uprawniają ich do oferowania swoich produktów na polskim i zagranicznym rynku. Ich oferta to przede wszystkim skup żywca oraz sprzedaż elementów wieprzowych. Serdecznie polecam ich produkty i zapraszam na stronę pod adresem www.jutar.pl.


Śledź Nas

Bądź zawsze na bieżąco!

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - walkakamila.pl