Witryna W-Kamila

... firmy godne uwagi ...

PozostałeWięcej

Sprzedaż zwierząt ozdobnych

Ptasie Oferty
3 Holbeck Avenue BB10 1DP Burnley
07936930075

Więcej

Dzięki serwisowi Ptasie Oferty sprzedaż szeroko pojętych ptaków ozdobnych jest zaskakująco przystępna. Jesteś zainteresowany rozpoczęciem hodowli pawi albo bażantów, a może szukasz niespotykanego gatunku do swojej kolekcji. Na nazwy takie jak olśniaki himalajskie albo tragopany modrolice reagujesz ekscytacją. A może po prostu chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na temat sprzedawanych ptaków ozdobnych. Jeśli zgadzasz się na którekolwiek z tych stwierdzeń, Ptasie Oferty to miejsce w którym znajdziesz ogłoszenia ludzi zainteresowanych handlem tymi zwierzętami. Prosto, przejrzyście i szybko znajdziesz wszystko to czego potrzebujesz.


Akademia Ruchu Rafik

Nauka pływania Gdańsk

Akademia Ruchu Rafik
Jagielońska 14 80-371 Gdańsk
pomorskie
515 440 600

Akademia Ruchu Rafik

W ofercie Akademii Ruchu Rafik mieści się między innymi profesjonalna nauka pływania w Gdańsku. Pracują tam wyłącznie doskonale wykwalifikowani trenerzy z wieloletnim doświadczeniem, co zapewnia uczestnikom wysoki poziom kształcenia, a także pełne bezpieczeństwo. Stopień trudności zostaje odpowiednio dopasowany do uczestników, aby każdy mógł efektywnie rozwijać swoje umiejętności pływackie. Po opanowaniu podstaw, kursanci uczą się np. zawracania, zmian stylów, zanurzania się z otwartymi oczami i nie tylko.


Ubojnia Jutar

Wysoka jakość wyrobów

Jutar
Łagiewniki Kościelne 3 62-272 Łagiewniki Kościelne
wielkopolskie
61 427 64 68

Ubojnia Jutar

Jutar to wszystkim znana ubojnia trzody chlewnej z Wielkopolski. Swoja siedzibę mają w Łagiewnikach Kościelnych. Tam też zajmują się ubojem i produkcją swoich wyrobów, których wysoka jakość została potwierdzona po przez liczne weterynaryjne inspekcje oraz posiadane certyfikaty. Wszystkie te dokumenty uprawniają ich do oferowania swoich produktów na polskim i zagranicznym rynku. Ich oferta to przede wszystkim skup żywca oraz sprzedaż elementów wieprzowych. Serdecznie polecam ich produkty i zapraszam na stronę pod adresem www.jutar.pl.


Śledź Nas

Bądź zawsze na bieżąco!

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - walkakamila.pl