Witryna W-Kamila

... firmy godne uwagi ...

Auto-motoFirmy sprawdzające samochody przed kupnem

Autoinspektor

Auto Inspektor
Paderewskiego 23/1 26-600 Radom
mazowieckie
720 024 024

Firmy sprawdzające samochody przed kupnem

Firmy sprawdzające samochody przed kupnem to bardzo atrakcyjna i łatwo dostępna forma weryfikacji stanu pojazdów. Autoinspektor działający na terenie całej Polski oferuje profesjonalne usługi sprawdzania środków transportu. Weryfikacja dokumentacji technicznej na podstawie kodu VIN, sprawdzanie stanu technicznego lakieru oraz wnętrza samochodu czy jazda próbna to jedne z wielu obowiązków pracujących tutaj profesjonalistów. W celu dokładnej diagnostyki należy skontaktować się z firmą za pomocą formularza umieszczonego na stronie.


więcej

Skup pojazdów mechanicznych

Skup Aut Best Car
Grzybowska 30 00-863 Warszawa
mazowieckie
507 857 200

więcej

Jeśli Twój pojazd nie jest w pełni sprawny i nie jesteś pewien czy jego naprawa jest opłacalna, powinieneś wejść na stronę internetową Skup Aut z Warszawy. Tam znajdziesz wszelakie niezbędne informacje na temat sposobu ich działania. Już od wielu lat prowadzą skup skuterów, aut czy motocykli. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie i oferują błyskawiczny dojazd, bez dodatkowych opłat, bardzo szybkie zajęcie się każdą sprawą w możliwie najszybszy sposób. Skup pojazdów mechanicznych zaprasza do skorzystania z oferty firmy.


El-Centro

Skup aut

El-Centro
Freta 26 82-300 Elbląg
warmińsko-mazurskie
512 048 284

El-Centro

Najlepszy skup aut w Malborku ma przyjemność przedstawić Ci swoją bogatą ofertę handlową na korzystnych warunkach. Odkupujemy auta powypadkowe, używane, osobowe, dostawcze, bez ważnego przeglądu, beż ważnego OC. W każdym z wymienionych powyżej przypadkach wykwalifikowana kadra pracownicza dokonuje indywidualnej i darmowej wyceny pojazdu na podstawie jego aktualnego stanu i jakości. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat działalności firmy masz pewność, że nie zostaniesz obsłużony profesjonalnie, a legalna oferta spełni Twoje oczekiwania.


oliwiak.pl

Kwalifikacja wstępna dla kierowców zawodowych

CSK Oliwiak
Kazimierska 4/3u 71-043 Szczecin
zachodniopomorskie
918 511 480

oliwiak.pl

W bogatej ofercie kursów Centrum Szkolenia Kierowców OLIWIAK mieści się między innymi kwalifikacja wstępna. Całość praktycznych ćwiczeń odbywa się wyłącznie w Szczecinie, więc nie muszą Państwo tracić czasu ani pieniędzy na dojazd na płytę poślizgową poza miastem. Co więcej, teoretyczne informacje można sobie przyswajać w zaciszu własnego domu, dzięki innowacyjnej platformie e-learningowej. Nie ma ograniczenia czasowego, dlatego nawet bardzo zajęte osoby mogą w swoim tempie realizować szkolenie.


www

Doświadczeni instruktorzy

Auto Szkoła Premium
Piotrkowska 232 90-360 Łódź
łódzkie
796 667 772

www

Doświadczeni instruktorzy to absolutnie jedna z podstawowych rzeczy aby kurs prawa jazdy był na prawdę efektywny. Działająca od wielu lat szkoła nauki jazdy Auto Szkoła Premium ma w swojej załodze osoby, które doskonale wiedzą, jakie wymagania stawia przed przyszłymi Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego i na tej podstawie przygotowuje swoich kursantów czego efektem jest bardzo wysoki procent zdawalności na tle innych szkół w Łodzi. Ośrodek posiada własny plac manewrowy, na którym nauczysz się wszystkich niezbędnych czynności potrzebnych do poprawnego zachowania w ruchu.


http://skupautpoznan.com/ - Skup samochodów poznań

MAT-CAR

MAT-CAR
Józefa Łukaszewicza 36/2 60-728 Poznań
wielkopolskie
794 169 289

http://skupautpoznan.com/ - Skup samochodów poznań

Warto wybrać Skup Aut Poznań, ponieważ jego pracownicy potrafią zaproponować niezwykle wysoką kwotę nawet za zniszczony bądź powypadkowy pojazd, jako że wyciągają oni z niego sprawne części zamienne. Zapewniają dojazd do klienta, dzięki czemu nie muszą Państwo tracić na to swojego cennego czasu ani środków na paliwo. Ten skup samochodów z Poznania wypłaca również gotówkę do ręki od razu po zawiązaniu transakcji. Jeśli auto jest niesprawne, przetransportują je we własnym zakresie. Więcej na ten temat znajdą Państwo na stronie: http://skupautpoznan.com/skup-samochodow/


Śledź Nas

Bądź zawsze na bieżąco!

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - walkakamila.pl